Chtějte od půjčeného obytného auta víc!

Není nic příjemnějšího, než když si můžete objednat něco, co přesně splňuje vaše přání. Naše půjčovna obytných vozů svou filozofii postavila na tom, že naslouchá přáním zákazníků a vychází jim vstříc.

Běžná praxe na poli půjčoven obytných aut je, že vozy nebývají kdovíjak vybaveny a vaši dovolenou v takovém autě může pokazit řada věcí, kterým se dalo vyvarovat, kdybyste lépe vybírali, jaké auto si půjčíte. Při skládání flotily našich obytných vozů jsme vycházeli z vlastních zkušeností nasbíraných při jejich používání, a tak auta mají ve standardní výbavě vše, co budete opravdu potřebovat.

Standardní výbava

Dovolená má být především o odpočinku, a i když ji trávíte aktivně, je mrzuté, kdybyste se v noci nevyspali jen proto, že vám je teplo. Proto jsou všechny naše vozy vybaveny klimatizací. Posedíte rádi venku? Žádný problém, ve výbavě obytných aut je markýza a kvalitní campingový nábytek, a to včetně podlahy v rozměru markýzi, takže sedíte s podobným komfortem jako doma na terase. Všechny naše vozy rovněž disponují nosičem na kola, televizí, plynovým sporákem anebo dvěma propanbutanovými „bombami“, nechybí ani vybavení veškerým nádobím nebo hadicemi pro připojení obytného vozu. Prostě ve výbavě nechybí nic podstatného a jako bonus navíc nejste při svých cestách omezeni žádným limitem najetých kilometrů.

Standardní výbava

Podobně i příplatková výbava reflektuje nejčastější přání zákazníků, tak aby jejich cestování s obytnými auty bylo o to příjemnější a museli se starat o co nejméně věcí. A tak si můžete přiobjednat set lůžkovin a nemusíte se starat o to, jaký rozměr má matrace v obytném voze, nebo řešit, jaké polštáře, deky a povlečení do obytného vozu brát. V příplatkové výbavě naší půjčovny rovněž vyřešíte otázku grilu nebo internetového připojení, či IP TV (TV signál šířený po internetu). Rádi byste si s sebou na dovolenou vzali kola, i když na nich normálně moc nejezdíte? Žádný problém, na výběr máme horská kola v různých velikostech, a dokonce i elektrokola. Chcete na nákupy nebo do blízkého města jezdit na koloběžce? V nabídce příplatkové výbavy najdete špičkovou elektrokoloběžku s výkonem 350 W, maximální rychlostí 25 km/h a dojezdem až 65 km! Dáváte přednost spíše klasickému skútru? Pak nejspíš sáhnete po skútru Honda Vision 110. Neumíte si dovolenkovou pohodu představit bez šálku dobré kávy? Stačí si do obytného vozu přiobjednat kávovar s kapslemi. A jestli si nejste úplně jistí, že budete mít velké obytné auto takříkajíc v oku, můžete si z příplatkové výbavy objednat navigaci, která bude nastavena na rozměry vámi vybraného vozu a v kritických místech dostanete informaci, zda se tam se svým obytným autem vejdete nebo ne.

Příplatková výbava

Půjčovna pujcsidumnakolech.cz vnáší čerstvý vítr do světa půjčoven. Je přece radost si půjčit auto tam, kde rozumí vašim potřebám.Tak na co ještě čekáte?