V.I.P. členství se vyplatí!

Opatření spojená s COVID-19 přivedla Čechy k novému trendu – cestování obytnými vozy. A zdaleka se nejedná jen o jednorázové výpůjčky na letní dovolené. Češi si cestování natolik oblíbili, že si je půjčují častěji než jen jednou za rok.

Možná vás napadne, že po všech stránkách jednodušší varianta je si obytné auto prostě koupit. Ovšem v případě, že byste přemýšleli o tak bohatě vybavených vozech, jako jsou k dispozici v naší půjčovně, pohybujete se reálně v cenách okolo dvou milionů korun. A budete mít s vlastnictvím vozu spojené veškeré starosti jako kam jej zaparkovat, placení pojištění a povinné ručení, hrazení veškerých provozních nákladů a pochopitelně vám takové auto bude stárnout. Jakou pravdu měl Štěpán Šafránek, když svému spolužákovi s autopůjčovnou poradil slogan „Auto, které vám nezestárne, je to, které si nekoupíte.“ V půjčovně si tak vždy půjčíte skvěle vybavené, připravené, pojištěné auto, s nímž nemáte žádné další starosti a ani nejste omezeni žádným limitem ujetých kilometrů.

Zákazníků, kteří si všechny výhody půjčení obytného auta uvědomují a do půjčovny se vrací několikrát za rok, je víc než dost. A protože se snažíme vycházet svým zákazníkům vstříc a vyslyšet jejich přání, vznikl V.I.P. klub. Jeho členem se stanete po zaplacení ročního příspěvku 10 000 Kč bez DPH, tedy 12 100 korun a na každou zápůjčku získáváte automaticky 10% slevu. V případě, že by se jednalo o zápůjčku v režimu last minute, znamená to pro členy V.I.P. klubu automaticky slevu ve výši 25 %.

Naše půjčovna se od většiny ostatních liší tím, že má ve své nabídce výhradně vozy, jež jsou vybaveny vším, co k příjemnému a pohodlnému cestování obytným autem potřebujete.

 

Navzdory tomu, že to na trhu půjčoven rozhodně není běžné, jsou všechny „velké“ vozy půjčovny standardně vybaveny klimatizací, nosičem na kola, markýzou a kvalitním campingovým nábytkem k posezení pod ní, samozřejmostí je plynový vařič se dvěma plynovými „bombami“ a dalšími nezbytnostmi.

Část naší flotily je rovněž vybavena solárními panely, které dodají vašemu výletu ještě více volnosti, a jimi vybavené auto prakticky nepotřebuje připojení k elektrické síti.

Pokud chcete mít s půjčením obytného auta ještě méně starostí s tím, co vzít s sebou a kde to případně shánět, můžete sáhnout po příplatkové výbavě. V příplatkové výbavě najdete horské kola, e-biky, elektrické koloběžky nebo skútr.

 

Stačí si jen vybrat termín, on-line si na stránkách www.pujcsidumnakolech.cz ze široké nabídky „obytňáků“ zarezervovat vůz, který bude vyhovovat vašim potřebám, a pak už se jen těšit na svou dovolenou plnou dobrodružství.